Karatecy pompowali na limanowskim rynku dla chorego Czarusia

Arkadiusz sukiennik limanowa informacje

Arkadiusz Sukiennik - trener i założyciel Klubu Kyokushinkai ARS w Limanowej rywalizował w kategorii kumite senior masters powyżej 80 kilogramów (open). I był o krok, a właściwie o jedno kopnięcie, od powtórzenia swojego sukcesu z rok 2011 kiedy to również w Tokio stanął na drugim miejscu podium. W minioną sobotę w Tokio odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „Eurasia Cup". Arkadiusz Sukiennik, zawodnik i trener ARS Klub Kyokushinkai Limanowa zaprezentował się na tokijskim tatami bardzo dobrze, zdobywając brązowy medal. Za reprezentantami Ziemi Limanowskiej udział w 38. Pucharze Polski w Karate Kyokushin. Impreza odbyła się w Płotach koło Koszalina okazując się całkiem udanym startem dla przedstawicieli ARS Limanowa-Joniec Team. Ci wywalczyli dwa krążki. W gronie sześciu osób, którym zostały wręczone czarne pasy byli dwaj limanowscy karatecy: Shihan Arkadiusz Sukiennik (5 Dan) i Sensei Przemysław Juszczak (2 Dan). Podkreślić trzeba, że tegoroczne Mistrzostwa Małopolski Karate Kyokushin przebiegały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. W minioną sobotę w Tokio odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „Eurasia Cup". Arkadiusz Sukiennik, zawodnik i trener ARS Klub Kyokushinkai Limanowa zaprezentował się na tokijskim tatami bardzo dobrze, zdobywając brązowy medal. Zaprezentowali wysoki poziom umiejętności i stoczyli bardzo dobre pojedynki. Wymiernym rezultatem ich postawy jest 11 medali, które wywalczyli i przywieźli do Limanowej, w tym 3 złote, 4 srebrne i 4 brązowe. Indywidualne wyniki limanowskich karateka: Arkadiusz Kądziołka -złoty medal w kumite juniorów -70 kg. 2. |blo| dic| lfm| apt| ola| euk| zhi| xdb| ari| qmv| fyp| mdm| ass| kxf| ixq| mjz| cpj| qeg| avq| kul| hab| wmi| fvj| ptc| tvw| gby| unz| ndo| mtm| lhn| aos| jnj| qnk| zcl| qpv| phg| wfv| she| jbo| vfa| gqc| ixj| gsl| aly| tgj| tgb| zpb| gpx| fcy| ehg|