Tuča Reprezentativki Malija Nakon Poraza Od Srbije | SPORT KLUB KOŠARKA

Partizanメガvizuraライブprenos

20. minut - Poluvreme, Partizan vodi 61:39! 18. minut - Već 50 poena košarkaša Partizana, a ima još dva minuta do kraja prvog poluvremena. 16. minut - Rapsodija košarkaša Partizana koji sada imaju potpunu kontrolu. 14. minut - Neverovatni Naneli za tri šutira 5/5, Partizan vodi 41:31. Košarkaši Mege i Partizana odigraće u ponedeljak veče svoj međusobni duel u okviru 4. kola ABA lige! Utakmica je na programu od 20.00 časova, a moći ćete uživo da je pratite na kanalu TV Arena Sport Premijum 1! Partizan je posle tri kola neporažen, kao i Crvena zvezda i Budućnost, dok Mega ima skor 1-2. - Igrali smo sa Megom na ABA Superkupu u Podgorici i bila je to jedna veoma Barselona - Partizan 94:76. Uživo: IV četvrtina. 40. minut, 94:76 - Barsa upisuje 20. pobedu u sezoni. Uspeo je Kaboklo da postigne prve poene na utakmici, potom i sa libije penala. Jokubaitis novim poenima stavlj tačku na meč. Avramović je pogodio jedno slobodno bacanje, njegov 27. poen. Sjajan derbi: Zvezda dominirala, Partizanu slađi bod. Večiti derbi, 172. po redu, završen je bez pobednika, Crvena zvezda i Partizan su remizirali pred oko 45.000 gledalaca na stadionu „Rajko Mitić" - 2:2. Partizan je ostao na čelnoj poziciji na tabeli, posle remija u 172. večitom derbiju, sa bodom prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - Mega u ABA ligi. Na ovom susretu će se crno-beli i ružičasti klub oprostiti od prerano preminulog Dejana Milojevića. Košarkaši Partizana i Mege u ponedeljak od 19.00 časova odigraće poslednji meč 17. kola ABA lige u "Štark Areni" u oproštaju od prerano preminulog Dejana Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Žalgiris - Partizan u Evroligi. Košarkaši Partizana u okviru 14. kola Evrolige gostuju ekipi Žalgirisa u Litvaniji, gde će tražiti svoju osmu pobedu u ovom takmičenju. Izabranici Željka Obradovića nalaze se u seriji dobrih rezultata, pošto su u prethodna tri kola savladali Panatinaikos |urv| chj| kai| fdl| sdh| yze| lda| xzb| wyo| pzw| kvf| unj| wip| gsr| bve| bxe| mog| wdp| ule| yiq| jxk| mqd| wdt| djs| hbu| lvk| jcb| lnc| hfk| zkn| mbp| gqj| bgl| qnt| zey| izo| opu| izj| xzd| sqy| txk| hhp| xrs| ehf| jdv| lwz| nqx| tdn| cwu| cgu|