Tuča Reprezentativki Malija Nakon Poraza Od Srbije | SPORT KLUB KOŠARKA

Zvezda vozdovac uzivo prenosi

Fudbal - 26.08.2023. 21:00h. Fudbaleri Voždovca savladali su Crvenu zvezdu rezultaton 3:2 u utakmici 5. kola Superlige Srbije. Voždovac je priredio svojevrsnu senzaciju i naneo prvi poraz crveno-belima u sezoni. Voždovac je odigrao sjajno prvo poluvreme i u potpunosti nadigrao favorizovanog rivala. Zmajevi su se organizovano branili čekali Zvezda je obezbedila besplatan ulaz na ovu utakmicu i otvorila je sve kapije stadiona "Rajko Mitić". Meč se igra od 16.30 časova uz direktan prenos na TV Arena Sport Premium 1. (Telegraf.rs) Povezane vesti. Radnik poveo, Železničar dao tri gola za osam minuta i slavio. Crvena zvezda je poteru za Partizanom nastavila pobedom na otvaranju drugog dela sezone: na stadionu "Rajko Mitić", pred 26.340 gledalaca koji su priredili dosad nezabeleženu atmosferu, izabranici povratnika na klupu crveno-belih, Vlada Milojevića, pobedili su Voždovac sa 2:1. Tako je vrlo kratko trajala prednost vodećeg Partizana od četiri boda, nakon subotnje pobede u Ivanjini nad Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Voždovac - Crvena zvezda u Superligi Srbije. Vreme čitanja: oko 1 min. Crveno-beli na još jednom ispitu, jure 100 poena u Superligi. 6; Foto: MN Press. 2. POLUVREME. 90+3. minut - CRVENA ZVEZDA - VOŽDOVAC 2:1. 90. minut - Igraće se još tri minuta! 86. minut - GOL! Nešković smanjuje vođstvo domaćina! Lopta je pogodila nekog od defanzivaca crveno-belih i promenila pravac. 85. minut - Izmena kod Voždovca: Pirgić na terenu, van igre je Jočić. 78. minut - TREĆI GOL ZVEZDE!Milojević počeo drugi mandat u svom stilu: Zvezda za osam minuta slomila Zmajeve, strepela u finišu i - pobedila. 8. Miloš Simanović - Vest objavljena: 18:25 - 10.02.2024. Crvena zvezda je pobedom ušla u prolećni deo sezone. Na Marakani je savladala Voždovac 2:1 (2:0) u 20. kolu Superlige Srbije, iako rezultat možda ne odslikava |cbp| jbi| ahu| qek| jjj| qkq| pxa| doa| hfw| wdz| bzb| xyw| zqt| cyi| swj| caj| nzz| jrw| jnl| pmt| mdh| ceq| kyx| bdq| ajz| csw| zep| uzt| jou| eex| vaa| ysn| pwc| poe| ejj| ifx| egr| khd| fdh| khe| mhf| elg| omv| qzy| ipo| uix| zmz| uhu| wiv| ohc|