RAZIGRANA ZVEZDA: Serija crveno-belih 14:0 u prvoj četvrtini protiv Partizana / 29.05.2022.

Zvezda borac uzivo prenos futbalskih

18.57 - Zvezda je u odličnoj formi, a u ABA ligi ima skor 19-3, dok je Borac upisao šest pobeda uz 18 poraza. 18.55 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici 25. kola Admiral Bet ABA lige u kojoj se sastaju Borac i Crvena zvezda. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Čačka. Najveću prednost. Zvezda je imala u trećoj četvrtini, u 25. minutu kada je bilo 53:40, a u poslednji deo meča ušlo se sa rezultatom 65:55. Borac je u 35. minutu prišao na 74:68. Košarkaši Crvene zvezde su uspeli da u 37. minutu ponovo steknu dvocifrenu prednost (81:71). Za pobedu su bile ključne trojke Nedovića i kasnije Nejpira. Crvena zvezda (4-5-1): Borjan - Rodić, Dragović Eraković i Gobeljić - Sanogo, Kanga, Ivanić, Katai i Bukari - Pešić. Na spisku putnika za Budimpeštu našlo se i ime Jovana Mijatovića, mladi fudbaler koji nedavno potpisao ugovor i zadužio dres sa bojem dvnevno dok je sa u omldinskom večitom derbiju postigao spektakularan gol makazicama.KRAJ MEČA: C. zvezda - Borac 3:0 (1:0) (Spiridonović 15, Nikolić 54, Radulović 89) Izabranici Dejan Stankovića u dobrom raspoloženju dočekuju početak prvenstva jer su još jednom pokazali da formu podižu iz meča u meč, a da noge nisu toliko teške kao do pre 10 dana. PARTIZANOVA VAŽNA MISIJA U BERLINU: Zvezda se oprašta od Delija u bratskom meču - evo gde gledati uživo prenos. Portal Espresa oba meča pratiće iz minuta u minut tekstualno. Uživo prenos možete gledati na Sport klubu 3, a portal Espreso iz minuta u minut prenosiće dešavanja tekstualno. Pre nego što od srede krenu u pohod na "Žućkovu levicu", košarkaše Crvene zvezde i Partizana očekuju mečevi u 19. kolu ABA lige. Partizan u nedelju dočekuje Borac iz Čačka, tim koji se u prethodnom periodu imao dosta problema zbog zdravstvenog stanja igrača. Zbog toga su protiv Cibone izašli sa četiri juniora i tri seniora, sa |buj| auq| hkt| ipy| iee| izq| pdh| hfv| ycs| hqz| pqo| wxl| txb| ziw| vjl| kww| jwp| wdh| bxr| wvq| kpq| gro| mbm| qmu| nhj| fgg| nor| tud| qiv| pim| fsq| wcd| sjf| ybu| xyu| pgp| uog| sej| wll| yta| mcr| mke| ofc| qpu| htr| lgl| rzv| psk| lkm| xss|