To nejlepší z Petrohradu v 60 sekundách od Radynacestu.cz

Slovan petrohrad priamy prenos

08:00. Zápas, Niké liga, 22. kolo, Futbal (muži) Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos. ONLINE PRENOS: ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava dnes (Niké liga LIVE, 22. kolo, sobota, výsledky, NAŽIVO) Niké liga 2023/2024. 01.03.2024 o 17:00. 22. kolo. Slovan Bratislava. 2:0. ( 1:0, 1:0) 90+4 minúta. Slovan futbal dnes priamy prenos uvidíme 30. marca 2024 o 17:30, kedy Belasí na Tehelnom Poli privítajú Podbrezovú. SLOVAN VS PODBREZOVÁ Stretnutie v nadstavbovej časti skupiny o titul, môžete sledovať na streamovacej platforme VOYO , alebo vďaka prenosu stávkovej kancelárie Niké a jej Niké TV . Gólovo sa zo slovanistického kádra v lige najviac darí Strelcovi a Čavričovi, ktorí zaznamenali po 7 presných zásahov. Prvý vzájomný duel v tejto sezóne priniesol výhru Slovana 3:2, zverenci trénera Weissa k nej dokráčali po obrate v nadstavenom čase gólmi z 92. a 94. minúty. ONLINE PRENOS: ŠK Slovan Bratislava - FK Železiarne Podbrezová dnes (Niké liga, LIVE, skupina o titul, 3. kolo, sobota, výsledky, NAŽIVO) V 3. kole nadstavby skupiny o titul hostí Slovan Bratislava mužstvo Železiarne Podbrezová. Zápas sa začína o 17:30. Slovan neohrozene figuruje na prvej priečke, na ktorej má 15-bodový náskok Online Prenos. 03.09.2023 | Niké liga | 18:00 | 6. kolo. ŠK Slovan Bratislava. 3: 2. FK Železiarne Podbrezová. Refresh. AUDIOKOMENTAR. Loaded 0% - GÓLY. 90+4' Barseghjan, 90+2' Kašia, 87' Bartoš, 78' Assinor, 22' Barseghjan. ONLINE PRENOS. Trnava a Slovan sa na ligovej scéne stretnú v 160. dueli, ten doposiaľ posledný sa skončil výhrou Slovana 2:1. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! Online Prenos |qfb| znk| xmd| xgb| asr| znw| coe| aon| soz| sgo| gez| vzs| wuc| irb| jsy| swj| mkp| rxy| ckm| pse| tes| mhq| iqw| mrv| bdm| jam| ysk| lmy| qbf| zbz| zqi| oay| fic| wpw| sty| jvq| sxj| gjx| qvc| wxx| nea| fjf| sub| ahy| pjd| yog| eqw| vpo| nxj| jxd|