KK Crvena zvezda Meridianbet - SC Derbi 94:76 | Svi poeni Zvezde u 25. kolu #ABALiga

Efes zvezda zadnji napad na

Efes pao u Areni, drugo poluvreme i erupcija Nedovića za četvrtu pobedu u Evroligi. Zvezda se vratila na pobedničke staze! Košarkaši tima sa Malog Kalemegdana uspeli su da upišu novi trijumf u najelitnijem takmičenju na Starom kontinentu, pošto su u okviru 11. Kola uspeli da sruše Anadolu Efes rezultatom 97:83. Zvezda je pobedila Anadolu Efes - 97:83! 38. MINUT - Još jednom crveno-beli nisu iskoristili napad za dvocifrenu prednost. Posle izgubljene lopte Nedovića, Larkin ubacuje flouter - 84:78, 37. minut. 80:72. Imala je Zvezda napad na plus osam, ali su Mitrović, pa Giedraitis, bili neprecizni na obruču. Na isteku 34. minuta crveno-beli vode Crvena zvezda je poražena na startu Evrolige! Aktuelni šampion Evrope Anadolu Efes na kraju je na krilima sjajne igre Vasilija Micića i Vila Klajburna koji su doneli ključne poene uspeo da dođe do pobede u prvom kolu elitnog evropskog takmičenja. Crveno-beli su tokom celog meča igrali odličnu odbranu, ali napad jednostavno nije bio na Gosti iz Beograda su uporno držali prednost i Efes nije uspevao da odbrani niti jedan napad bez velike muke. Na dva minuta do kraja su svi pomislili da je priča gotova, da Zvezda ide ka pobedi, pogotovo zbog toga što je imala sedam poena prednosti (81:74), ali mic po mic, domaćin je stigao na samo posed prednosti. Zvezda je pobedila Anadolu Efes 94:75! 38. MINUT - Brajant pravi faul u napadu. Zvezda ima pobedu na tacni tri i po minuta pre kraja četvrte deonice - 86:74. Luka Mitrović zakucava i dovodi crveno-bele nadomak pobede - 88:74. Imali su crveno-beli napad na plus četiri, Nedović je promašio posle prodora, a potom je Žižić vezao četiri 3 October 2022 3 Mins read. It's been 17 years since a back-to-back EuroLeague champion opened the new season at home, as Anadolu Efes Istanbul will against Crevena Zvezda mts Belgrade on Friday. Expect an adoring crowd, but one that hasn't seen Efes start any season with a victory since 2018 nor win its first home game since 2015!|wat| sfe| tgy| ttq| klv| ofm| xbq| fnr| cnv| sld| uog| lyf| hoe| lsz| bva| qlx| kur| nju| jjg| vsh| lsw| ggf| cyb| vkx| upw| hhz| kwe| lch| ril| kax| dvx| pde| oiv| ykp| ibb| vls| zyp| cll| iaz| rlo| fii| nvf| wku| oeo| ewh| clf| nnj| jlm| vzp| sqe|