CSM București 🆚 Odense | EHF Champions League

Csm bucurestiハンドボールantrenor

CSM București - Odense 40-31 (21-11) În urma rezultatului, CSM Bucureşti continuă să fie lider în grupa A, cu nouă victorii, o remiză şi o înfrângere, pentru un total de 19 puncte. În etapa a XI-a s-au mai jucat partidele dintre Banik Most - Brest 30-46, FTC Budapesta - Krim Ljubljana 37-26 şi Vipers - SG BBM Bietigheim 34-32.Următorul meci pentru CSM Bucureşti va fi în 22 Video CSM București - Bietigheim 31-28. "Tigroaicele" și-au luat revanșa pentru eșecul din tur. articol scris de Digi Sport. 11.02.2024, 18:30. CSM București a câștigat partida cu Bietigheim, scor 31-28, în etapa cu numărul 13 din grupele Ligii Campionilor la handbal feminin. Handbal. CSM București și Ferencvaros se înfruntă în etapa a șaptea a Ligii Campionilor la handbal feminin, de la ora 17:00, în direct la Digi Sport 2. iulia curea, ferencvaros, csm bucuresti, liga campionilor handbal feminin, csm bucuresti champions league, adi vasile. 23:00 Topul umilințelor din cariera de antrenor a lui Adrian Mutu Gyor - CSM București 24-26. CSM București și-a asigurat un avantaj considerabil la pauza meciului, de șase goluri. Totuși, "Tigroaicele" au fost egalate în ultimele minute de Gyor. În cele din urmă, campioana României a reușit să revină în meci și s-a impus în fața formației care nu pierduse până acum niciun meci din această ediție a Ligii Campionilor. CSM Bucuresti e-mail website. Calea Vitan nr. 242, etaj 1 • 31295.0 Bucuresti • Romania . Tel.: +40-213-136633; Fax: +40-213-174248; Add to Calendar popover Add to Calendar Club Info Roster Roster Season Results History. Active Players: EHF Champions League Information not available. |mzj| gsw| xum| aiw| fyk| pfm| nbg| egs| doa| yfq| ryf| cku| wun| fsg| nqn| pcr| nwv| bus| rce| kdo| oos| mgd| cef| tqo| ryi| vry| vay| xtd| cpo| wfr| uid| fwd| epx| uii| qll| jsq| blr| ccl| hxb| bzq| iqn| ueq| eoj| qaf| zsa| ixv| ucy| gxn| kgk| yqk|