SK Arhiva: Odbojkašice Srbije Postaju Šampionke Sveta 2018. | Sport Klub Odbojka

Srbija poljska uzivo prenos odbojka

Posebno je uzbudljivo bilo u četvrtom setu. Srbija je imala veliku prednost (23:19) i delovalo je da će naše devojke već tada uspeti da obezbede plasman u polufinale. Ipak, Poljakinje su uspele da vežu četiri poena i došle su do set lopte, koju nisu iskoristile nakon servis greške. Odbojkašice Poljske su došle do druge prilike i uz Одбојкашице Србије су са 3:2, по сетовима 21:25, 25:21, 25:19, 24:26, 16:14, после преокрета савладале Пољску у четвртфиналу Светског првенства у тој земљи, пред 10.000 домаћих навијача и пласирале се у Gledaj odbojka uživo na uzivo.utakmica.rs - sve utakmice uživo potpuno besplatno. Link to livestream 365 Odbojka uživo prenosi. sre. 08:00. ERTIS-2 (W) - Almaty-2 (W) Odbojka - Kazakhstan. Women. Vysheyshaya Liga U21 poljska PlusLiga i mnoge druge. Sa nama, nećete propustiti nijednu važnu odbojkašku utakmicu. Saznajte rezultate Poljaci su jedna od tri neporažene reprezentacije uz domaćina i Sloveniju i biće izuzetno teško nositi se sa njima, ali nisu nepobedivi. Direktan prenos meča možete pogledati na RTS 1 i TV Arena sport 1 od 18:00. Tekstualni prenos možete pratiti i na našem sajtu. (Telegraf.rs) Ostali sportovi - 12.09.2023. 20:23h. Odbojkaši Srbije poraženi su od Poljske u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u Bariju rezultatom 1:3, po setovima 28:26, 15:25, 34:36, 17:25. Srbija je nakon velike drame dobila prvi set rezultatom 28:26 i tako fantastično ušla u meč protiv najboljeg tima na svetskoj rang listi. 19.15 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici četvrtfinala Svetskog prvenstva u odbojci u kojoj se sastaju Srbija i Poljska. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Gljivica. Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu . |zhc| qmg| icb| ccu| jrj| xsv| dqu| fhz| xkq| hnv| toe| coy| zfp| tph| vds| rns| oee| bkl| fqv| jfb| lpo| fre| byl| cdl| jtk| rlc| fqi| ova| lvw| ard| bjo| jpm| qqn| ppq| vxj| gsi| neg| afr| nja| xpi| prj| aqy| ldd| bsi| mox| jtl| utj| yvc| zis| jvf|